درمان سرگیجه با داروهای گیاهی

درمان سرگیجه با داروهای گیاهی

بسیار پیش می آید که ما دچار سرگیجه می شویم. سرگیجه میزان توانایی ما در انجام امور کاهش داده و تمرکز بر روی کارهایمان را دچار اختلال می کند ، در نتیجه بهره وری ما را پایین می آورد. سرگیجه حالت بسیار بدی را در ما ایجاد می کند و این حالت بر تمامی عملکردهای بدن ما تاثیر گذاشته و باعث ناراحتی ما می شود. افراد زیادی دچار سرگیجه های روزمره هستند و به دنبال درمان سرگیجه با استفاده از داروهای گیاهی هستند زیرا اعتقاد دارند طب سنتی و استفاده از درمانهای گیاهی بهتر از مصرف داروهای شیمیایی مختلف است. اگر شما از آن دسته از افراد هستید که درمان سرگیجه با داروهای گیاهی را ترجیح می دهید، مطلب زیر را مطالعه نمایید.

شناخت انواع سرگیجه

قبل از هر چیز شما باید انواع سرگیجه و دلایل هر کدام را بدانید. بعضی سرگیجه ها به دلیل ضعف بدن ایجاد می شوند. برخی سرگیجه ها به دلیل افزایش فشار خون یا کاهش فشار خون و بعضی دیگر به دلیل قند خون و چربی خون ایجاد می شوند. منشاء بعضی از سرگیجه ها پرخوابی یا کم خوابی می باشد و منشاء برخی دیگر مشکلات گوش داخلی و مشکلات گوارشی می باشد. مشکلات بینایی نیز می تواند منشاء سرگیجه باشد. بعضی سرگیجه ها منشا محیطی دارند و بر اثر شرایط خاص زندگی ایجاد می شوند که تغییر محیط ممکن است به کلی موثر باشد مثلا زندگی در کنار تقویت کننده های امواج رادیویی می تواند موجب سرگیجه شود. جهت درمان سرگیجه با داروهای گیاهی ابتدا بایستی نوع سرگیجه خود را تشخیص بدهید. مهمترین بخش در درمان سرگیجه از طریق طب سنتی ، تعیین نوع سرگیجه می باشد. در این مورد بسیار دقت نمایید زیرا پس از تشخیص صحیح نوع سرگیجه است که شما می توانید درمان گیاهی مورد نظر خود را پیدا نموده و امتحان نمایید. جهت اطلاعات بیشتر مطلب تشخیص نوع سرگیجه را مطالعه نمایید.

تشخیص نوع سرگیجه خود

جهت تشخیص نوع سرگیجه خود باید به رفتارهای بدن خودتان دقت کنید. اینکه سرگیجه شما دایمی است یا موقت، زمان شروع سرگیجه، زمان پایان سرگیجه ، علل و عواملی که سرگیچه شما را افزایش یا کاهش می دهند ، همه و همه در تشخیص نوع سرگیجه شما دخالت دارند. چنانچه اطلاعات کافی از نوع سرگیجه خود ندارید می توانید با بنده تماس بگیرید تا با بررسی صحبتها و چند سوال و تست ، نوع سرگیجه خود را تشخیص دهید. دقت نمایید بعضی سرگیجه ها ترکیبی هستند و چند دلیل مختلف دارند اما به هر حال درمان سرگیجه با داروهای گیاهی بر روی شما موثر خواهد بود و با کاهش دلایل ایجاد سرگیجه به سمت سلامتی پیش خواهید رفت. تعیین دلیل سرگیجه به این دلیل بسیار مهم است که ممکن است شما درمان نادرستی را انجام دهید و سرگیجه خود را تشدید کنید. مثلا اگر دلیل سرگیجه شما فشار خون بالا باشد و شما به اشتباه از مواد گیاهی بالا برنده فشار خون استفاده نمایید ، سرگیجه خود را تشدید خواهید کرد.

تعیین گیاهان دارویی موثر بر درمان هر نوع سرگیجه

پس از اینکه توانستید دلایل سرگیجه خود را پیدا کنید نوبت به استفاده از داروهان گیاهی جهت درمان سرگیجه با داروهای گیاهی می رسد. هر نوع سرگیجه درمان مخصوص به خود را دارد. سرگیجه ای که ناشی از ضعف بدنی باشد ، با استفاده از گیاهان تقویتی بهتر خواهد شد و سرگیجه ای که به دلیل پرخوابی ایجاد می شود بایستی با نظم و انضباط خواب برطرف شود. پس از تشخیص نوع سرگیجه خود درمان گیاهی را شروع کنید.

در نظر داشته باشید استفاده صحیح و کاربرد مناسب گیاهان دارویی ، بدن شما را به سمت سلامتی دایمی پیش برده و بی ضررترین درمان می باشد. تمامی درمانهای گیاهی که بنده در این سایت به اطلاع شما عزیزان خواهم رساند بر اساس طب ابوعلی سینا و کتاب معروف قانون ابن سینا می باشد که نگارنده درمانهای مورد نظر را مورد تجربه علمی قرار داده و بر روی خود یا افرادی که از سرگیجه رنج می برند امتحان نموده و نتیجه مناسب گرفته است.

درمان سرگیجه با داروهای گیاهی
درمان سرگیجه با گیاهان دارویی

تهیه و مصرف گیاهان دارویی موثر بر درمان سرگیجه

پس از اینکه متوجه شدین از چه گیاهانی در درمان سرگیجه خود استفاده نمایید روش تهیه گیاهان دارویی مورد نظر را خدمتتان عرض می نمایم. بسیاری از گیاهان دارویی که در عطاریها به فروش می رسد به صورت انبوه و توسط انسانها و مزرعه داران پرورش یافته و به عمل می آیند. این گیاهان خاصیت گیاهانی که به صورت خود رو و در مکانهای مناسب طبیعی رشد می کنند را ندارند و اثر بخشی آنها به مراتب از اثر بخشی گیاهانی که به صورت طبیعی در کوهستانها و دره ها می رویند کمتر است. بنابراین مواد گیاهی دارویی مورد نیاز خود را از مناطق طبیعی تهیه کنید و اگر خودتان امکان کوهنوردی و دسترسی به مواد طبیعی بدون دخالت دست بشر را ندارید، تهیه و ارسال گیاهان دارویی مورد نظر را از ما بخواهید. قاعدتا هدف اینجانب بهبود سلامتی خود و سایر کاربران محترم سایت می باشد و اینجانب مدت طولانی از زندگی خود را به طبیعت گردی و شناخت محل رویش گیاهان دارویی مختلف گذرانده ام و نسبت به تهیه گیاهان دارویی کاملا بکر و بدون دخالت دست انسان اقدام نموده ام.

نحوه درمان سرگیجه با داروهای گیاهی

اصولا مصرف گیاهان دارویی که باعث سلامت و درمان سرگیجه شما می شود بایستی به صورت یک عادت در زندگی شما در آید. استفاده از دم کرده های گیاهی جهت درمان سرگیجه مثل عادت چای خوردن و قهوه خوردن بایستی در طول ماه و هفته عادت شود.

سرگیجه حالت بسیار بدی است و مطمینا هیچکدام از کاربران سایت دوست ندارند در این حالت زندگی کنند و دنبال درمان سرگیجه با داروهای گیاهی هستند.  نگارنده ضمن اعتقاد به درمانهای گیاهی مدت مدیدی را به مطالعه آثار دانشمندان به نام در زمینه طب سنتی و درمانهای گیاهی گذرانده ام و با توجه به علاقه زیاد به جمع آوری گیاهان دارویی در فصل مربوطه، در این زمینه سررشته دارم. به درمان سرگیجه با داروهای گیاهی اعتقاد داشته باشید و با بنده تماس بگیرید.

تلفن تماس : 09211400963 – آقای کرباسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *